• UWAGA KONKURS!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie matematyczno-plastycznym pt. "Matematyczny wszechświat".

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego „Matematyczny wszechświat” jest Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki z siedzibą w Bielsku-Białej(ul. Legionów 25, 43-300 Bielsko-Biała).

• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

1 listopada we Wszystkich Świętych uczniowie klasy VII i VIII wzięli udział w akcji pt. "Światełko Pamięci", której dochód został przekazany na rzecz Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

• PASOWANIE NA UCZNIA

W dniu 23 października 2019 roku o godzinie 10.00 odbyło sie w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia naszych 22 pierwszaków.W uroczystości udział wzięli: zaproszeni goście - pan wójt Tadeusz Puszkarczuk, pan sołtys Leszek Manicki, przedstawicielka koła gospodyń wiejskich -Małgorzata Nowakowska, dyrektor szkoły Mariusz Mischkowski , rodzice pierwszoklasistów, nauczyciele i dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 2-8 .Dzieci przedstawiły montaż artystyczno-muzyczny.Dziewczynki i chłopy recytowali wiersze, piosenki o szkole. Pierwszaki zdały pierwszy w życiu egzamin, w którym wykazały się umiejętnościami wokalnymi i recytatorskimi.Następnie pan dyrektor pasował na ucznia naszej szkoły każde dziecko za pomocą wielkiego ołówka. Uczniowie otrzymali pamiątkowe książki oraz dyplomy i legitymacje szkolne. Złożyli uroczyste ślubowanie. Wszyscy uczniowie ślubowali

• Dzień Papieski

W poniedziałek 22 października obchodziliśmy w naszej szkole XIX Dzień Papieski. Uczniowie pod kierunkiem pani Cecylii Mach oraz pani Danuty Bigott przygotowali z tej okazji montaż słowno-muzyczny. Oto zdjęcia z uroczystości.

• Ludowe instrumenty muzyczne

Dnia 3 października 2019 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty muzyczne prowadzone przez twórcę ludowego: Józefa Roszmana pod hasłem:

,, Ludowe instrumenty muzyczne”.

Uczniowie uczący się języka kaszubskiego zapoznali się z wyglądem i brzmieniem: diabelskich skrzypiec, burczybasa i bazuny.

Stworzyli zespół i pod okiem Józefa Roszmana prezentowali swoje umiejętności.

• Akcja "Szkoło Pomóż i Ty"

W naszej szkole trwa akcja "Szkoło Pomóż i Ty" na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych. Kupując "cegiełki" w postaci mini pomocy naukowych bądź kalendarzyków możemy nie tylko pomóc osobom potrzebującym, ale również wziąć udział w losowaniu laptopa dla szkoły. Szczegółowych informacji udzielają Panie w świetlicy.

• Próbny alarm ewakuacyjny

W dniu 26 września 2019 r. w trosce o bezpieczeństwo uczniów w naszej szkole przeprowadzony został próbny alarm pożarowy połączony z ewakuacją uczniów, nauczycieli oraz pracowników z budynku szkoły. Celem tych ćwiczeń było uświadomienie przede wszystkim uczniom, a także innym osobom jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia.

• Konta użytkowników

For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.

Piątek 17.05.2024